ВРП знову перерозподілила видатки для виплати зарплат і стимулювальних виплат працівникам апаратів судів — PRAVO.UA ВРП знову перерозподілила видатки для виплати зарплат і стимулювальних виплат працівникам апаратів судів — PRAVO.UA
прапор_України
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВРП знову перерозподілила видатки для виплати зарплат і стимулювальних виплат працівникам апаратів судів

ВРП знову перерозподілила видатки для виплати зарплат і стимулювальних виплат працівникам апаратів судів

  • 10.09.2021 09:43

Вища рада правосуддя погодила перерозподіл видатків між судами для виплати зарплати працівникам апаратів з урахуванням обов’язкових стимулювальних виплат.

Для виплати зарплати з урахуванням стимулювальних виплат щонайменше 20 % від посадового окладу 229 504,8 тис. грн перерозподілили за рахунок зменшення бюджетних асигнувань за напрямом видатків «Фонд суддівських винагород для новопризначених суддів та суддів, що звільняються».

Крім того, ВРП погодила пропозиції ДСА України щодо перерозподілу видатків державного бюджету окремих розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня на оплату комунальних послуг у зв’язку з набранням законної сили судовими рішеннями про стягнення заборгованостей за постачений природний газ і спожиту електричну енергію та на оплату інших видатків.

Читайте також: РСУ пом’якшила своє рішення щодо заборони нарахування працівникам ТУ ДСА стимулювальних виплат

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
155479
600х90.gif
баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA