ВРП змінила дату проведення з'їзду науковців — PRAVO.UA ВРП змінила дату проведення з'їзду науковців — PRAVO.UA
600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВРП змінила дату проведення з'їзду науковців

ВРП змінила дату проведення з’їзду науковців

  • 19.09.2023 11:51

З огляду на потребу завершення Етичною радою всіх етапів добору кандидатів на посаду члена Вищої ради правосуддя визначено нову дату, а також час проведення з’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ. Про це повідомляє пресслужба ВРП.

Заплановано, що з’їзд розпочне свою роботу 16 листопада 2023 року о 13:00 у приміщенні Державного торговельно-економічного університету за адресою: м. Київ, вул. Кіото, 19.

Нагадаємо, рішенням від 6 липня 2023 року № 699/0/15-23 ВРП оголосила конкурс на одну вакантну посаду члена ВРП за квотою з’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ, а також визначила час та місце проведення з’їзду – 21 вересня 2023 року.

З метою належної реалізації вимог законодавства 13 вересня 2023 року ВРП звернулася до Етичної ради з проханням повідомити про можливість надання висновків щодо відповідності кожного кандидата критеріям професійної етики та доброчесності, а також списку кандидатів, рекомендованих для обрання на посаду члена Вищої ради правосуддя, до визначеної раніше дати проведення з’їзду. Етична рада повідомила ВРП, що на час запланованої дати проведення з’їзду оцінювання кандидатів ще триватиме, що унеможливлює його проведення.

Читайте також: Етична рада призначила
співбесіди з трьома кандидатами
у ВРП за квотою науковців

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Zabavi 3.09.23
IKAR 10.09.23
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA