600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВРП тимчасово відсторонила від здійснення правосуддя суддю з Кіровоградщини

ВРП тимчасово відсторонила від здійснення правосуддя суддю з Кіровоградщини

  • 21.02.2023 17:07
Рубрика Новини

Вища рада правосуддя задовольнила клопотання заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та тимчасово відсторонила суддю Олександрівського районного суду Кіровоградської області Павла Івченка від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності. Про це йдеться в повідомленні ВРП.

Суддя Івченко обвинувачується у вчиненні умисного корисливого корупційного злочину – зловживання впливом, а саме в одержанні неправомірної вигоди, поєднаному з вимаганням такої вигоди, для себе та третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України).

13 січня 2023 року до ВАКС надійшов обвинувальний акт. Ухвалою ВАКС від 2 лютого 2023 року кримінальне провадження призначено до судового розгляду. Розгляд судової справи за обвинуваченням Івченка наразі не завершений.

Зазначається, що ВРП визнала мотиви, наведені в клопотанні про тимчасове відсторонення судді від здійснення правосуддя, обґрунтованими, такими, що підтверджуються матеріалами, долученими до клопотання.

Оцінюючи мотиви клопотання про тимчасове відсторонення судді Олександрівського районного суду Кіровоградської області Івченка П.О. від здійснення правосуддя, ВРП не встановила обставин, які можуть свідчити, що вказане клопотання є формою незаконного впливу, тиску чи втручання в діяльність цього судді щодо здійснення правосуддя.

Відсторонення триватиме до набрання законної сили вироком суду або закриття кримінального провадження.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA