ВРП тимчасово відсторонила двох суддів від здійснення правосуддя — PRAVO.UA ВРП тимчасово відсторонила двох суддів від здійснення правосуддя — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВРП тимчасово відсторонила двох суддів від здійснення правосуддя

ВРП тимчасово відсторонила двох суддів від здійснення правосуддя

  • 10.07.2024 12:23

У середу, 10 липня, Вища рада правосуддя тимчасово відсторонила від здійснення правосуддя на підставі рішення Другої дисциплінарної палати ВРП суддю Лисичанського міського суду Луганської області Андрія Березіна, відрядженого до Славутського міськрайонного суду Хмельницької області. Про це повідомляє пресслужба ВРП.

Друга дисциплінарна палата ВРП ухвалила рішення про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та застосування до нього дисциплінарного стягнення у вигляді подання про звільнення з посади.

Також на підставі рішення Третьої дисциплінарної палати ВРП тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя суддю Генічеського районного суду Херсонської області Наталію Шарко.

Третя дисциплінарна палата ВРП ухвалила рішення про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та застосування до неї дисциплінарного стягнення у вигляді подання про звільнення з посади.

Строк дії відсторонення суддів від здійснення правосуддя – до ухвалення Вищою радою правосуддя рішення про їх звільнення з посади або скасування рішення дисциплінарної палати.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA