ВРП розглянула 98 повідомлень про втручання в професійну діяльність суддів щодо здійснення правосуддя за перші п’ять місяців року — PRAVO.UA ВРП розглянула 98 повідомлень про втручання в професійну діяльність суддів щодо здійснення правосуддя за перші п’ять місяців року — PRAVO.UA
600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВРП розглянула 98 повідомлень про втручання в професійну діяльність суддів щодо здійснення правосуддя за перші п’ять місяців року

ВРП розглянула 98 повідомлень про втручання в професійну діяльність суддів щодо здійснення правосуддя за перші п’ять місяців року

  • 07.06.2023 15:09

До Вищої ради правосуддя упродовж січня – травня 2023 року надійшло 66 повідомлень про втручання в професійну діяльність суддів щодо здійснення правосуддя, про дії, що порушують гарантії незалежності суддів або підривають авторитет правосуддя.

З урахуванням повідомлень, які надійшли в попередні періоди, ВРП з початку цього року розглянула 98 повідомлень суддів. Про це повідомляє пресслужба ВРП.

За результатами розгляду 52 повідомлень про втручання в діяльність суддів щодо здійснення правосуддя ухвалено 51 рішення про вжиття таких заходів реагування:

  • звернення до прокуратури та органів правопорядку стосовно надання інформації про розкриття та розслідування злочинів;
  • внесення до відповідних органів чи посадових осіб подання про виявлення та притягнення до встановленої відповідальності осіб, якими вчинено дії або допущено бездіяльність тощо.

Розглянувши 46 повідомлень суддів, Рада ухвалила 22 рішення про затвердження 42 висновків членів ВРП про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA