прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВРП притягнула суддю Печерського суду до дисциплінарної відповідальності за затягування розгляду справ

ВРП притягнула суддю Печерського суду до дисциплінарної відповідальності за затягування розгляду справ

  • 12.05.2021 17:38

Третя дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила рішення про притягнення судді Печерського районного суду міста Києва Світлани Смик до дисциплінарної відповідальності та застосування до неї дисциплінарного стягнення у вигляді догани з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом одного місяця.

Про це повідомляє пресслужба ВРП.

Об’єднану дисциплінарну справу щодо судді відкрито за фактами затягування розгляду адміністративних матеріалів.

Під час розгляду справи встановлено, що значна кількість адміністративних справ за статтею 130 КУпАП та одна справа за статтею 124 КУпАП вперше були призначені до розгляду поза межами строку, встановленого законом для розгляду цієї категорії справ.

У багатьох випадках судові засідання вперше призначались суддею після закінчення тримісячного строку притягнення особи до відповідальності (з інтервалами від двох місяців до двох років двох місяців) і лише в деяких – до закінчення такого строку.

Суддя закрила провадження у справах за статтею 130 КУпАП у зв’язку із закінченням строків притягнення до адміністративної відповідальності у 76% випадків за період із 1 січня 2018 року до 31 березня 2020 року.

Дисциплінарна палата встановила, що суддя допустила затягування розгляду справ про адміністративні правопорушення, не вжила належних заходів для забезпечення розгляду справ у розумний строк, що призвело до порушення строків розгляду адміністративних справ, а також застосувала формальний підхід до розгляду справ.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA