600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВРП припинила відставку чотирьох суддів у зв’язку з набранням законної сили обвинувальними вироками

ВРП припинила відставку чотирьох суддів у зв’язку з набранням законної сили обвинувальними вироками

  • 02.02.2023 12:46

Вища рада правосуддя вирішила припинити відставку чотирьох суддів у зв’язку з набранням законної сили обвинувальним вироком щодо кожного з них.

Статтею 145 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» встановлено, що однією з підстав для припинення відставки судді є набрання законної сили обвинувальним вироком щодо нього за вчинення умисного злочину.

Зокрема, набрали законної сили вироки:

  • Млинівського районного суду Рівненської області щодо судді Ківерцівського районного суду Волинської області Івана Підгорного за вчинення злочину, передбаченого частиною 2 статті 368 Кримінального кодексу України;
  • Вищого антикорупційного суду щодо судді Малиновського районного суду м. Одеси Олексія Бурана за вчинення злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України;
  • Вищого антикорупційного суду щодо судді судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області Олени Горбатенко за вчинення злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України;
  • Вищого антикорупційного суду щодо судді Ковельського міськрайонного суду Волинської області Олега Василюка за вчинення злочину, передбаченого частиною 2 статті 3692 Кримінального кодексу України.

З огляду на вказане ВРП вирішила припинити відставку суддів Івана Підгорного, Олексія Бурана, Олени Горбатенко, Олега Василюка у зв’язку з набранням законної сили обвинувальними вироками щодо них за вчинення умисних злочинів.

Припинення відставки судді є підставою для припинення виплати щомісячного довічного грошового утримання, що було нараховано у зв’язку з відставкою.

Поділитися
Теги врп

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA