600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВРП просить Офіс Генпрокурора надати інформацію про розслідування злочину підроблення вироку від імені судді Новозаводського районного суду м. Чернігова

ВРП просить Офіс Генпрокурора надати інформацію про розслідування злочину підроблення вироку від імені судді Новозаводського районного суду м. Чернігова

  • 23.02.2023 16:54

Вища рада правосуддя на засіданні 23 лютого 2023 року вирішила звернутися до Офісу Генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину в кримінальному провадженні за фактами викладеними суддею Новозаводського районного суду м. Чернігова Оленою Карапутою.

Про це повідомляє пресслужба Вищої ради правосуддя.

Обставини справи

  • Суддя Карапута повідомила ВРП про обставини, що свідчать про підроблення вироку, ухвали та розпорядження про виконання вироку Новозаводського районного суду м. Чернігова невідомою особою.
  • В.о. керівника Чернігівської обласної прокуратури поінформував ВРП, що за повідомленням судді Олени Карапути до ЄРДР внесено відомості за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 376 Кримінального Кодексу України (втручання в будь-якій формі в діяльність судді з метою перешкодити виконанню ним службових обов’язків або добитися винесення неправосудного рішення).

Результати розгляду повідомлення

«Обставини виявлення підроблення вироку, ухвали та розпорядження про виконання вироку можуть мати наслідком порушення основних засад судочинства та завдань суду, встановлених Конституцією України та Законом України «Про судоустрій і статус суддів», а також нести загрозу авторитету правосуддя. Крім того, вказані обставини можуть дискредитувати репутацію судді Олени Карапути та підірвати довіру до Новозаводського районного суду міста Чернігова», — дійшла висновку ВРП.

У зв’язку з цим ВРП звернулася до Офісу Генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину в кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР, за ознаками кримінального правопорушення за фактами, викладеними в повідомленні судді.

Також читайте: ВРП звільнила шістьох суддів за загальними обставинами

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA