600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВРП продовжила строк відрядження суддів до двох судів

ВРП продовжила строк відрядження суддів до двох судів

  • 30.01.2023 14:15

Вища рада правосуддя 30 січня 2023 року продовжила на один рік строк відрядження одного судді до Авдіївського міського суду Донецької області та одного судді – до Солом’янського районного суду міста Києва.

Про це інформує пресслужба ВРП.

Так, Вища рада правосуддя вирішила продовжити на один рік строк відрядження судді Слов’янського міськрайонного суду Донецької області Сергія Проніна до Авдіївського міського суду Донецької області.

Авдіївський міський суд Донецької області після вимушеної майже восьмирічної перерви, спричиненої активними бойовими діями на Сході країни, відновив роботу з 20 січня 2022 року після ухвалення Радою рішення відрядити суддю Сергія Проніна до Авдіївського суду на Донеччині строком на один рік. Наразі це єдиний суддя, який здійснював правосуддя у вказаному суді.

Крім того, з метою врегулювання навантаження та забезпечення належних умов доступу до правосуддя у Солом’янському районному суді міста Києва Вища рада правосуддя вирішила продовжити строк відрядження судді Краматорського міського суду Донецької області Алесі Митрофанової до Солом’янського районного суду міста Києва строком на один рік.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA