ВРП продовжила строк тимчасового відсторонення від здійснення правосуддя судді Верхньодніпровського райсуду Дніпропетровської області — PRAVO.UA ВРП продовжила строк тимчасового відсторонення від здійснення правосуддя судді Верхньодніпровського райсуду Дніпропетровської області — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВРП продовжила строк тимчасового відсторонення від здійснення правосуддя судді Верхньодніпровського райсуду Дніпропетровської області

ВРП продовжила строк тимчасового відсторонення від здійснення правосуддя судді Верхньодніпровського райсуду Дніпропетровської області

  • 25.06.2024 13:11

У вівторок, 25 червня, Вища рада правосуддя задовольнила клопотання заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та продовжила до 25 серпня 2024 року строк тимчасового відсторонення судді Верхньодніпровського районного суду Дніпропетровської області від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності. Про це повідомляє пресслужба ВРП.

Суддя підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, а саме одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе та для третьої особи за вчинення такою службовою особою в інтересах особи, яка надає неправомірну вигоду, та в інтересах третьої особи дій з використанням наданої їй влади.

3 червня 2024 року ВРП відсторонила суддю від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності до 29 червня 2024 року.

Наразі досудове розслідування триває.

У ВРП уточнили, що сторона обвинувачення не мала можливості забезпечити досягнення цілей, заради яких було застосовано тимчасове відсторонення судді від здійснення правосуддя, протягом дії попереднього рішення ВРП від 3 червня 2024 року.

Таким чином обставини, які стали підставою для тимчасового відсторонення судді Верхньодніпровського районного суду Дніпропетровської області від здійснення правосуддя, продовжують існувати.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA