ВРП надано статус спостерігача в Європейській мережі рад правосуддя — PRAVO.UA ВРП надано статус спостерігача в Європейській мережі рад правосуддя — PRAVO.UA
600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВРП надано статус спостерігача в Європейській мережі рад правосуддя

ВРП надано статус спостерігача в Європейській мережі рад правосуддя

  • 08.06.2023 17:14

Генеральна асамблея Європейської мережі рад правосуддя прийняла рішення про надання Вищій раді правосуддя статусу спостерігача. Про це повідомив голова ВРП Григорій Усик, який був присутній на засіданнях Асамблеї у місті Любляна (Республіка Словенія), інформує пресслужба ВРП.

Рішення прийнято у відповідь на звернення Вищої ради правосуддя.

За словами Григорія Усика, це рішення є надзвичайно важливим на шляху інтеграції України до Європейського Союзу.

«Співпраця з Європейською мережею рад правосуддя є унікальною можливістю встановити прямі контакти з представниками більш ніж двадцяти рад правосуддя країн ЄС та країн – кандидатів на вступ до ЄС для обміну досвідом та найкращими практиками з питань функціонування судової влади», — зазначив Григорій Усик.

ВРП розглядає Європейську мережу рад правосуддя як унікальний майданчик, у межах якого Рада матиме можливість вивчати європейський досвід та ділитися власним досвідом з усього спектру питань, пов’язаних із діяльністю судової влади, з метою підвищення ефективності її роботи та забезпечення прав людини в Україні.

Європейська мережа рад правосуддя була створена у 2004 році. Це орган, який об’єднує всі ради юстиції країн – членів Європейського Союзу та представляє їх в ЄС. Вона складається з державних інституцій країн – членів Європейського Союзу, які є незалежними та відповідальними за надання підтримки судовій владі у незалежному здійсненні правосуддя.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA