прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Восьмий пакет санкцій ЄС проти росії: обмеження цін на нафту

Восьмий пакет санкцій ЄС проти росії: обмеження цін на нафту

  • 06.10.2022 10:24

Восьмий пакет санкцій ЄС проти росії підтриманий Комітетом постійних представників ЄС у відповідь на анексію українських територій росією та проведення незаконних референдумів на тимчасово окупованих територіях, про це пише сайт Верховної Ради України. 

Повідомляється, що головним елементом санкцій є заборона морського транспортування російської нафти до третіх країн за цінами, що перевищують верхню межу ціни на нафту, та заборона на пов’язані з цим послуги. Також передбачені механізми для неможливості уникнення санкційних обмежень.

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн вже привітала це рішення:

«Я вітаю сьогоднішню згоду держав-членів щодо восьмого пакета санкцій. Ми діяли швидко й рішуче. Ми ніколи не приймемо ні фіктивні путінські референдуми, ні будь-яку анексію України. Ми сповнені рішучості продовжувати змушувати Кремль платити».

Президентка Єврокомісії заявила, що обмеження ціни на нафту, яке пропонується у восьмому пакеті, допоможе зменшити доходи росії і збереже стабільність світових енергетичних ринків.

«Лідери країн Великої сімки погодилася запровадити обмеження ціни на російську нафту для третіх країн. У восьмому пакеті ми закладаємо правову основу для обмеження ціни на нафту. Ми вже погодилися заборонити морське постачання російської сирої нафти в Європейський Союз з 5 грудня, але ми також знаємо, що деякі країни, які розвиваються, все ще потребують деяких постачань російської нафти, але за низькими цінами», – повідомила Урсула фон дер Ляєн.

На початку червня в рамках шостого пакету санкцій проти росії Євросоюз ухвалив рішення про часткове ембарго на російську нафту. Тоді заборона стосувалася закупівлі сирої нафти й нафтопродуктів з росії, що доставляються до держав – членів ЄС морем, водночас був передбачений тимчасовий виняток для трубопровідної нафти, щоби подолати блокування пакета санкцій деякими країнами.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2
Slide

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA