600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Прес-релізи » Володимир Яремко – перший український юрист, що здобув статус FIDIC Certified Adjudicator

Володимир Яремко – перший український юрист, що здобув статус FIDIC Certified Adjudicator

  • 09.02.2022 15:42

Володимир Яремко, радник Sayenko Kharenko, успішно склав іспит і здобув статус сертифікованого арбітра Міжнародної федерації інженерів-консультантів (FIDIC Certified Adjudicator). Володимир став першим в Україні арбітром FIDIC, який увійде до Президентського списку арбітрів.

Президентський список арбітрів FIDIC складається з висококваліфікованих спеціалістів, які володіють глибокими знаннями щодо стандартних форм контрактів FIDIC, а також мають досвід і вміння діяти неупереджено та незалежно під час вирішення надскладних спорів у будівельній галузі.

Контракти FIDIC широко використовуються в будівництві та забезпечують реалізацію інфраструктурних проєктів. Будівництво транспортної розв’язки на трасі М-05 Київ – Одеса, станцій метро у м. Дніпро, а також інших проєктів, що фінансуються великими міжнародними кредиторами, як Європейський банк реконструкції та розвитку, – це все приклади проєктів, в основу яких покладено стандартні положення контрактів FIDIC. Такі положення передбачають багатоступеневу процедуру врегулювання спорів. Основоположною частиною її є створення Комісії з врегулювання спорів (Dispute Adjudication Board), яка складається з арбітрів FIDIC.

Цей унікальний сертифікат ще раз підтверджує визнання Володимира як досвідченого експерта у вирішенні спорів у будівельній галузі на міжнародному рівні.

Нагадаємо, що VIIІ Legal Banking Forum акредитовано на 8 балів!

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA