прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Внесення відомостей про земельну ділянку до реєстру – Мін’юст пояснив особливості

Внесення відомостей про земельну ділянку до реєстру – Мін’юст пояснив особливості

  • 29.06.2021 13:47

Міністерство юстиції на своєму Telegram-каналі пояснило особливості внесення відомостей про земельну ділянку до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Головною умовою для офіціалізації статусу власника землі у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно є реєстрація ділянки у Державному земельному кадастрі.

Коли інформацію про аграрні володіння вже оцифровано — нанесено на Публічну кадастрову карту України, — настає черга для внесення відомостей до Державного реєстру прав. Для цього потрібно звернутися до нотаріуса або державного реєстратора за місцем розташування земельної ділянки з пакетом документів, які необхідні для встановлення особи заявника (або його представника) та підтверджують виникнення або перехід права власності на ділянку.

І вже за декілька днів (максимум — 5 робочих днів із моменту реєстрації заяви в реєстрі) можна отримати у паперовій чи електронній формі витяг про державну реєстрацію права власності на землю.

Такі дії необхідно зробити і власникам землі, які на руках мають державний акт на ділянку старого зразка. Адже належне оформлення документів, які підтверджують право власності або інше речове право на земельну ділянку, та внесення відповідних відомостей до ДРП допоможе убезпечити власність від посягань шахраїв.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Кабмін змінив порядок реєстрації речових прав на земельні ділянки.

Читайте також: Що мають підготувати власники земельних ділянок до відкриття ринку землі 1 липня – пояснює Мін’юст

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2
Slide

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA