Slider

Генеральный партнер 2019 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА

ВККСУ рекомендує призначити 44 суддів, у яких завершився термін повноважень

  • 10.07.2019 13:37
Рубрика Новости

9 липня 2019 року на засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України було прийняте рішення надати рекомендації на безстрокове призначення 44 суддям, у яких завершився 5-річний термін повноважень.

Повноваження суддів припинилися у зв’язку із закінченням строку, на який їх було призначено, однак вони обіймають посади у відповідних судах.

«Для Комісії і для судової системи загалом важливо, аби судді, в яких завершився термін повноважень, якнайшвидше почали знову розглядати справи. Тому ми, насамперед, для такої категорії суддів призначаємо кваліфікаційне оцінювання. Очевидно, що враховуємо і ситуацію, де є проблеми з кадрами в судах», — відзначив cекретар палати з питань добору і публічної служби суддів ВККСУ Михайло Макарчук.

Згідно із судовою реформою тепер судді призначаються на безстроковий термін, але у разі призначення судді на посаду до набуття чинності новим законодавством, після 5 років роботи він повинен пройти кваліфікаційне оцінювання на відповідність займаній посаді.

44 судді, яким Комісія надала рекомендації, пройшли кваліфікаційне оцінювання та визнані такими, що відповідають займаній посаді.

Завдяки рекомендаціям, наданим ВККСУ 9 липня 2019 року, вдасться відновити здійснення правосуддя на постійній основі у Солонянському районному суді Дніпропетровської області, а також подолати надмірний рівень судового навантаження у Теплицькому районному суді Вінницької області, Чорнобаївському районному суді Черкаської області, Вугледарському міському суді Донецької області, Золотоніському міськрайонному суді Черкаської області та Семенівському районному суді Полтавської області.

Поделиться

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.

Что является лучшим средством от эмоционального выгорания на работе?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...

Юридическая Практика

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: