ВККС повідомила про збій під час проведення кваліфікаційного іспиту — PRAVO.UA ВККС повідомила про збій під час проведення кваліфікаційного іспиту — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВККС повідомила про збій під час проведення кваліфікаційного іспиту

ВККС повідомила про збій під час проведення кваліфікаційного іспиту

  • 09.07.2024 16:32

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомила, що 9 липня 2024 року під час складення іспиту в межах процедури кваліфікаційного оцінювання на відповідність займаній посаді судді та кваліфікаційного оцінювання у зв’язку з накладенням дисциплінарного стягнення відбулась позаштатна ситуація.

«Після оголошення про початок складення анонімного письмового тестування учасники іспиту виявили в тестових зошитах некоректність згенерованих тестових запитань. Неодноразово повторювались однакові запитання в кожному варіанті кожного учасника іспиту.
Після виявлення зазначеної позаштатної ситуації час проведення анонімного письмового тестування було зупинено та зібрано в учасників іспиту тестові зошити, роздані перед оголошенням про початок складення тестування», — заявили в ВККС.

ВККС також інформувала про те, що після встановлення причин технічних збоїв кваліфікаційний іспит буде негайно відновлено.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA