600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Відповідач просив суддю залишити позов без розгляду та надіслав ксерокопії доларів як подарунок – ВРП звернулась до Офісу Генпрокурора

Відповідач просив суддю залишити позов без розгляду та надіслав ксерокопії доларів як подарунок – ВРП звернулась до Офісу Генпрокурора

  • 27.08.2021 14:28

Суддя Дзержинського районного суду міста Харкова Ігор Семіряд заявив, що відповідач у справі, яка перебуває у нього на розгляді, разом із клопотанням про залишення позову без розгляду надіслав ксерокопії двох грошових купюр номіналом по 100 доларів США.

Крім того, у клопотанні було вказано, що після винесення ухвали про залишення без розгляду або закриття провадження судді надійде «ще такий подарунок».

Кримінальне провадження за повідомленням Семіряда І.В. про втручання в його діяльність як судді з метою перешкодити виконанню ним службових обов’язків уже розслідує поліція.

Вища рада правосуддя дійшла висновку про наявність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя.

Оскільки Рада не має повноважень здійснювати кримінально-правову кваліфікацію протиправних дій, які порушують конституційний принцип незалежності суддів, та визначати міру відповідальності за них, ВРП звернулась до Офісу Генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у цьому кримінальному провадженні.

Нагадаємо, нещодавно суддя Харківського районного суду Харківської області Олег Назаренко повідомив про те, що адвокатка надіслала йому клопотання про задоволення позову, в якому просила суд прийняти подарунок – 400 доларів США, ксерокопії яких додала до клопотання.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA