600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Відбулося перше засідання ТСК з питань розслідування смерті народного депутата Антона Полякова

Відбулося перше засідання ТСК з питань розслідування смерті народного депутата Антона Полякова

  • 23.11.2021 16:37

Як повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України, 19 листопада відбулося перше засідання Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування смерті (вбивства) народного депутата України Полякова Антона Едуардовича, утвореної Постановою Верховної Ради України, № 6300, від 18 листопада.

Комісію створено з метою повного, всебічного, неупередженого та об’єктивного дослідження всіх обставин у кримінальному провадженні щодо смерті А. Полякова.

На початку засідання члени ТСК обрали секретарем Комісії народного депутата Олександра Качуру. Голова ТСК Анна Скороход поінформувала, що відповідно до Закону “Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України” на першому засіданні Комісія має прийняти рішення про внесення пропозицій Голові Верховної Ради України щодо кількісного та персонального складу секретаріату слідчої комісії.

За наслідками обговорення для забезпечення повноцінного функціонування ТСК було вирішено залучити на громадських засадах двох осіб до складу секретаріату Комісії.

Також учасники засідання затвердили план та порядок роботи слідчої комісії. Так, було вирішено запросити у ГУНП у м. Києві та Київській міській прокуратурі матеріали кримінального провадження за фактом смерті А. Полякова.

Комісія планує:

  • вивчити та проаналізувати наявну інформацію у кримінальному провадженні,
  • допитати свідків,
  • за необхідності залучати додаткових фахівців у галузі криміналістики для повного, всебічно та об’єктивного дослідження матеріалів кримінального провадження.

Після отримання необхідних матеріалів члени ТСК домовилися зібратися на чергове засідання для дослідження матеріалів, розподілу доручень між членами слідчої комісії та утворення, у разі необхідності, робочих груп за напрямами визначених завдань.

Відповідно до ухваленого порядку роботи ТСК, Комісія проводитиме засідання не менше двох разів на місяць з урахуванням потреби та календарного плану роботи Верховної Ради України.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA