Відбулася презентація щорічного дослідження ринку юридичних послуг України Ukrainian Law Firms 2021 — PRAVO.UA Відбулася презентація щорічного дослідження ринку юридичних послуг України Ukrainian Law Firms 2021 — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Відбулася презентація щорічного дослідження ринку юридичних послуг України Ukrainian Law Firms 2021

Відбулася презентація щорічного дослідження ринку юридичних послуг України Ukrainian Law Firms 2021

  • 05.08.2021 14:00

4 серпня у м. Києві в приміщенні Legal High School відбувся партнерський захід — презентація видання Ukrainian Law Firms 2021. A Handbook for Foreign Clients («Українські юридичні фірми 2021. Довідник для іноземних клієнтів»), яке уже 19 років є основним путівником по ринку юридичних послуг України як для іноземних, так і для національних клієнтів і для самих юридичних компаній.

Це була чудова нагода зустрітися з колегами і зорієнтуватися у трендах розвитку юридичного ринку України. Попри те, що зустріч відбулася у традиційний період відпусток, за келихом коктейлю обговорити робочі та інші питання зібралася майже сотня гостей: партнери, керівники практик, адвокати, власники компаній та PR-менеджери провідних юридичних фірм розділили можливість першими отримати друкований примірник нового дослідження. Алкогольним партнером заходу виступила Finlandia.

Хоча наступного року вийде вже 20 ювілейне дослідження ринку, публічна презентація проводиться уперше.

«15 років незмінним керівником дослідження є Ольга Усенко, якій багато років допомагають редактори проєкту Олексій Насадюк та Олена Чернявська», — представила команду Євгенія Руженцева, заступник генерального директора видавництва «Юридична практика».

Колектив залишається незмінним і не розширюється, адже конфіденційність інформації, яку збирають дослідники, є одним з пріоритетів видання, пояснила Євгенія.

Пані Руженцева також розповіла, як, скориставшись нагодою відвідати офіс юридичної фірми в Австралії, була приємно вражена, помітивши на полиці свіжий випуск ULF — виявилося, що компанія надає допомогу клієнту, який планував придбати офіс в центрі української столиці.

«Якщо спочатку ми будували ULF як місток між клієнтом і юристом, то зараз ми бачимо, що дедалі частіше партнери компаній керуються ним для ухвалення управлінських рішень», — пояснила місію видання Ольга Усенко.

І це — дійсно потужне дослідження, яке враховує усі нюанси значимих подій на ринку, яке користується довірою ринку.

«Тільки для підготовки цьогорічного дослідження я особисто направила 137 запитів юридичним фірмам та провела 58 інтерв’ю по практикам та індустріям», — розповіла про масштаби роботи Ольга Усенко.

«Та праця, яка була вкладена в продукт, і глибина дослідження дуже сильно вирізняють його серед інших зрізів ринку юрпослуг в Україні. Це, беззаперечно, найглибше дослідження юридичного ринку в Україні. Це, мабуть, єдиний аналіз ринку у розрізі практик та індустрій. Не усі міжнародні рейтинги настільки ж глибоко намагаються вникнути у суть питань, зміст юридичної роботи. А тому це видання викликає найбільшу довіру як фахове дослідження ринку юрпослуг в Україні», — прокоментував Назар Чернявський, партнер SayenkoKharenko.

У сучасному світі, коли вага інформації надзвичайно висока, дуже добре, коли є дослідження, які настільки глибоко, компетентно і виважено збирають чутливі дані, аналізують та представляють дослідження, зауважив Гліб Бондар, старший партнер юридичної фірми AVELLUM, дякуючи колективу редакторів за кропітку працю над виданням. За його словами подібне дослідження — мапа для кожної компанії, яка дозволяє оцінити, де фірма находиться сьогодні, які досягнення має, та у яких напрямках може розвиватися далі.

«Дуже важливо мати для себе джерело об’єктивної інформації, яке буде поглядом зі сторони на твій поточний стан. І ваше видання дає такий погляд», — зауважив пан Бондар.

«Це той інформаційний продукт, який ми почали експортувати», — зауважив Олег Маліневський, партнер EQUITY, дякуючи команді за якісне дослідження, яке не поступається іноземним аналогам. Він розповів, що більше трьох годин відповідав на запитання Ольги, у рамках підготовки дослідження.

Слова вдячності і побажання успіхів сказали також Галина Загороднюк, партнер Kinstellar, та Сергій Гребенюк, партнер Asters.

«Всім відомо, що багато тендерів уже вимагають присутності у рейтингах, і це дослідження одна з найчастіших вимог клієнтів. Це — юридична складова, коли клієнт і бізнес отримують інформацію один про одного. Емоційна складова дослідження полягає в тому, що надзвичайно приємно бути серед осіб, які є лідерами своєї спеціалізації», — зауважила Галина Загороднюк.

«Юристи дуже люблять рейтинги. Хтось підрахував, що їх більше 200 у світі. І Україна не стоїть осторонь. У нас є багато своїх досліджень, але однозначно Ukrainian Law Firms 2021. A Handbook for Foreign Clients — є лідером за якістю. Це — заслуга невеличкого колективу та Ольги Усенко особисто», — підкреслила пані Загороднюк.

Після теплих слів від партнерів Ольга Усенко зняла червону завісу з імпровізованого стенду зі свіжим накладом Ukrainian Law Firms 2021. A Handbook for Foreign Clients, і кожен із присутніх зміг отримати свій екземпляр, щоб знайти себе чи партнерів серед кращих юристів України.

Надалі вечір продовжився обговоренням дослідження під звуки саксофону та за келихом шампанського чи коктейлю.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA