Генеральный партнер 2020 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА
Главная » Пресс-релизы » VІ Форум з конкурсного права від Асоціації правників України

VІ Форум з конкурсного права від Асоціації правників України

  • 28.09.2020 13:04

Коли: 21 жовтня, 09:30–19:00. Де: Radisson Blu Hotel, м. Київ, вул. Ярославів Вал, 22. Реєстрація: за посиланням.

Формат: офлайн/онлайн.

Уже незабаром, 21 жовтня, відзначатиметься річниця прийняття Кодексу України з процедур банкрутства. Запрошуємо відсвяткувати цю подію в колі колег та однодумців під час VI Форуму з конкурсного права.

Організатори VI Форуму з конкурсного права: Комітет Асоціації правників України з конкурсного права, Національна асоціація арбітражних керуючих України, Проєкт ЄС «ПРАВО-Justice», Комітет Асоціації адвокатів України з банкрутства, Незалежна асоціація банків України.

Чи справдилися наші очікування стосовно нововведень? Чи впорались органи влади з імплементацією законодавчих змін? Як відбувалися перші кроки в самоврядуванні арбітражних керуючих? Про це та багато іншого дізнаємося під час професійної дискусії. Обговоримо всі значні події року, що минув, для галузі, проаналізуємо напрацьовану практику та побудуємо плани і прогнози на майбутнє.

До участі запрошені: арбітражні керуючі, судді, представники банківської спільноти, Міністерства юстиції України, народні депутати, керівники профільних юридичних фірм та адвокатських об’єднань.

У межах Форуму традиційно пройде нагородження найкращих персоналій та команд сфери, кого (у відкритому онлайн-режимі!) оберете саме ви — учасники заходу.

Детальніше ознайомитися з програмою заходу можна за посиланням.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: +380 (44) 492-88-48, адреса ел. пошти: conference@uba.ua. Контактна особа —  Тетяна Осауленко.

 

Поделиться

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Подписывайтесь на «Юридическую практику» в Facebook, Telegram, Linkedin и YouTube.

0 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Slider

Как вы относитесь к карантинным ограничениям в Украине?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...

PRAVO.UA

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: