Верховний Суд залишив у силі виправдувальний вирок щодо ексміністра інфраструктури Володимира Омеляна — PRAVO.UA Верховний Суд залишив у силі виправдувальний вирок щодо ексміністра інфраструктури Володимира Омеляна — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Верховний Суд залишив у силі виправдувальний вирок щодо ексміністра інфраструктури Володимира Омеляна

Верховний Суд залишив у силі виправдувальний вирок щодо ексміністра інфраструктури Володимира Омеляна

  • 28.03.2023 18:27

28 березня ц.р. Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду залишив у силі виправдувальний вирок для клієнта EQUITY Law Firm Володимира Омеляна — ексміністра інфраструктури України.

Раніше суд першої та апеляційної інстанцій визнав Омеляна В.В. невинуватим у зв’язку з відсутністю в його діях складу кримінального правопорушення.

Нагадаємо, що згідно з обвинувальним актом, за версією детективів НАБУ та прокурорів САП, Володимир Омелян був обвинувачений за ч. 2 ст. 211 КК України, а саме у виданні нормативно-правового акта, що зменшив надходження до бюджету України.

Ця справа є особливо важливою як для юридичної спільноти, так і для суспільства в цілому, з огляду на декілька надзвичайно важливих факторів:

  • по-перше, формується судова правозастосовна практика (це перший вирок за ст. 211 КК України);
  • по-друге, це перший виправдувальний вирок у справі НАБУ, який «встояв» у Верховному Суді;
  • по-третє, виправдувальний вирок у справі Володимира Омеляна є надзвичайно важливим маркером для менеджерів, найнятих державою. Бажання реалізувати реформи не є кримінально караним діянням, держава може стати на захист тих, хто бажає змінити Україну на краще. Щоправда, для цього потрібно, на жаль, витратити чимало часу та зусиль.

Над справою працювала команда EQUITY у складі партнерів Олександра Лисака і Тараса Пошиванюка, радника Родіона Кокоша, а також старшого юриста Максима Салія.

Номер справи в реєстрі судових рішень: 991/9129/20

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA