Верховний Суд виніс вирок ексдепутату Верховної Ради АРК — PRAVO.UA Верховний Суд виніс вирок ексдепутату Верховної Ради АРК — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Верховний Суд виніс вирок ексдепутату Верховної Ради АРК

Верховний Суд виніс вирок ексдепутату Верховної Ради АРК

  • 28.12.2023 12:23

Верховний Суд призначив покарання колишньому депутату Верховної Ради АР Крим у вигляді 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.  Обвинуваченому інкриміновано державну зраду (ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України).

Вказано, що депутат у березні 2014 року неодноразово брав участь у засіданнях Верховної Ради АР Крим та проголосував за прийняття незаконних постанов «Про проведення загальнокримського референдуму», «Про незалежність Криму» та «Про правонаступництво Республіки Крим».

«11 квітня 2014 року він взяв участь у позачерговому засіданні незаконно створеного органу – так званої державної ради Республіки Крим. Під час нього проголосував за незаконне рішення – прийняття «конституції Республіки Крим», відповідно до якої «Республіка Крим є демократичною правовою державою у складі рф», – йдеться в повідомленні.

Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду погодився з доводами прокурора, що призначене покарання є справедливим заходом примусу для державного зрадника.

Кримінальне провадження розглянуто в порядку спеціального судового провадження за відсутності обвинуваченого (in absentia).

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA