Верховний Суд підтвердив вирок ексголові Каланчацького районного суду Херсонської області — PRAVO.UA Верховний Суд підтвердив вирок ексголові Каланчацького районного суду Херсонської області — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Верховний Суд підтвердив вирок ексголові Каланчацького районного суду Херсонської області

Верховний Суд підтвердив вирок ексголові Каланчацького районного суду Херсонської області

  • 04.07.2024 13:25

Сьогодні, 4 липня, Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду залишив без змін вирок ВАКС від 06.12.2021 та ухвалу Апеляційної палати ВАКС від 09.01.2024, якими колишню голову одного з районних судів Херсонської області Олену Живцову засуджено до 5 з половиною років позбавлення волі. Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Верховний Суд погодився з доводами прокурора САП, відхилив касаційні скарги сторони захисту та підтвердив законність рішення судів.

«Таким чином, О. Живцову визнано винною у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 368 КК України, та засуджено до 5 з половиною років позбавлення волі. Постанова Верховного Суду є остаточною та оскарженню не підлягає», – йдеться в повідомленні.

Голову суду було викрито на гарячому відразу після одержання нею неправомірної вигоди. Так, у квітні 2018 року голова суду запропонувала порушнику надати їй 5 тис. гривень за закриття адміністративної справи, а у разі відмови погрожувала притягнути чоловіка до адміністративної відповідальності, а також накласти грошове стягнення у сумі від 16 тис. до 32 тис. гривень. Після отримання коштів, які вона сховала в Кодексі про адміністративні правопорушення, суддя ухвалила постанову про закриття вказаного провадження.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA