600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Верховний Суд: АМКУ зобов’язаний перевірити найбільші медіагрупи на зловживання

Верховний Суд: АМКУ зобов’язаний перевірити найбільші медіагрупи на зловживання

  • 31.01.2023 12:28
Рубрика Новини

19 січня 2023 року Верховний Суд прийняв рішення у справі № 910/13222/21, задовольнивши касаційну скаргу компанії «Мережа Ланет» на дії Антимонопольного комітету України, і зобов’язав розглянути заяву компанії щодо зловживання монопольним становищем медіагрупами. Про це повідомляє «Економічна правда».

Раніше компанія вже зверталася до АМКУ щодо зловживань із боку медіагруп «1+1 media», «Медіа Група Україна», StarLightMedia, Inter Media Group, звинувативши їх в узгодженому запровадженні пакетного продажу програм, координації своїх дії та в односторонньому розірванні договору з деякими провайдерами. А також у зловживанні колективною монополією, внаслідок чого вони висували провайдерам вимогу щодо вартості тарифного пакета для абонентів.

У березні 2021 року АМКУ зазначив, що заява мережі «Ланет» не відповідала вимогам законодавства та не містила копій документів, які би підтверджували викладені в заяві обставини, тому відмовив у розгляді заяви по суті, після чого  провайдер звернувся до Господарського суду міста Києва, який у січні 2022 року прийняв рішення на користь «Ланету» і зобов’язав  АМКУ провести розслідування. Це рішення було скасовано в Північному апеляційному господарському суді, але Верховний Суд своєю постановою її скасував, а рішення Господарського суду міста Києва залишив у силі.

Крім того, Верховний Суд зобов’язав АМКУ виплатити «Ланету» 908 грн судового збору за подання касаційної скарги.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA