прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Верховна Рада України прийняла законопроєкт, який посилить відповідальність за порушення авторського права

Верховна Рада України прийняла законопроєкт, який посилить відповідальність за порушення авторського права

  • 07.10.2022 12:25

Верховна Рада прийняла за основу проєкт Закону «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо відповідальності за порушення авторського права і (або) суміжних прав» (реєстр. № 5643), поданий Кабінетом Міністрів України та визначений як євроінтеграційний пріоритетний.

Законопроєкт розроблено з метою правового врегулювання питань, пов’язаних із захистом авторського права і суміжних прав, у порядку, встановленому кримінальним законодавством і законодавством про адміністративні правопорушення.

Пропонується внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України, Кримінально процесуального кодексу України, відповідно до яких передбачено посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення авторського права й (або) суміжних прав і виключення адміністративної та кримінальної відповідальності за відсутність маркування контрольними марками примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних.

Правовідносини, які є предметом правового регулювання законопроєкту, в Європейському Союзі регулюються Директивою 2001/29/ЄС Європейського парламенту та Ради від 22 травня 2001 року про гармонізацію окремих аспектів авторського права та суміжних прав у інформаційному суспільстві.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2
Slide

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA