Вебінар «Податок за користування програмним забезпеченням: як сплачувати?» — PRAVO.UA Вебінар «Податок за користування програмним забезпеченням: як сплачувати?» — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Прес-релізи » Вебінар «Податок за користування програмним забезпеченням: як сплачувати?»

Вебінар «Податок за користування програмним забезпеченням: як сплачувати?»

  • 21.05.2020 16:36
Рубрика Прес-релізи

Реєстрація:  https://golaw.clickmeeting.com/podatok-za-koristuvannya-programnim-zabezpechennyam-yak-splachuvati-/register?_ga=2.101185345.1778010497.1589870480-947018038.1586518509

Microsoft, IBM, Google і ще тисячі розробників програмного забезпечення в усьому світі постійно пропонують нові технології, щоб спростити ведення бізнесу. Чим би не займалася ваша компанія і скільки б працівників у ній не працювало, програми для фінансового обліку, роботи з персоналом та CRM-системи вам точно знайомі. Проте яким чином регулюється питання користування цими програмами з точки зору податкового законодавства?  Під час нашого вебінару розповімо про особливості оподаткування програмного забезпечення в Україні, а також про те, як ігнорування міжнародних конвенції про подвійне оподаткування може вартувати великих витрат.   

Теми до обговорення:

  • Операції з програмною продукцією: як правильно трактувати?
  • Які платежі можна вважати роялті.
  • Які платежі можна вважати платою за поставку.
  • Застосування міжнародних конвенцій про уникнення подвійного оподаткування під час визначення статусу платежів за операціями з програмною продукцією.
  • Питання щодо оподаткування ПДВ певних операцій, серед яких:
  • постачання програмної продукції та операції, плата за які не вважається роялті;
  • постачання програмної продукції, якщо програма передається через мережу Інтернет;
  • операції з оновлення поставленої програмної продукції;
  • оподаткування ПДВ послуги з технічної підтримки;
  • обов’язкові для застосування пільги з ПДВ.
  • Застосування фінансових різниць під час операцій із виплати роялті та ТЦУ.

Захід організовано спільно з Американською торговельною палатою в Україні.

До зустрічі!

Спікери:

Ірина Кальницька, партнер GOLAW, адвокат

Ірина Кальницька очолює практику податкового права, а також практику реструктуризації та врегулювання проблемної заборгованості. Ірина консультує українські та іноземні компанії з питань національного та міжнародного оподаткування, мінімізації податкових ризиків, податкового структурування угод. Ірина має успішний досвід комплексного вирішення спорів клієнтів щодо скасування податкових повідомлень-рішень. Юрист також представляє інтереси іноземних та українських фінансових інституцій під час укладання договорів позики, реструктуризації кредитів та рефінансування.

Олена Сулима, старший юрист GOLAW, адвокат

Олена є старшим юристом GOLAW та надає професійні консультації з питань оподаткування. У фокусі її роботи здійснення аналізу та оцінки податкових аспектів і ризиків угод і діяльності. Олена успішно представляє інтереси клієнтів фірми в податкових та інших контролюючих органах, під час проведення перевірок, під час досудового врегулювання спорів та у спорах різної спеціалізації в судах усіх інстанцій. Юрист також займається питаннями захисту прав інтелектуальної власності та дотримання вимог законодавства щодо захисту прав споживачів у різних сферах господарювання, вимог законодавства про рекламу.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA