Вакциновані особи зможуть не дотримуватись низки протиепідемічних обмежень у "жовтій" та "червоній" зонах - Кабмін — PRAVO.UA Вакциновані особи зможуть не дотримуватись низки протиепідемічних обмежень у "жовтій" та "червоній" зонах - Кабмін — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Вакциновані особи зможуть не дотримуватись низки протиепідемічних обмежень у “жовтій” та “червоній” зонах – Кабмін

Вакциновані особи зможуть не дотримуватись низки протиепідемічних обмежень у “жовтій” та “червоній” зонах – Кабмін

  • 08.09.2021 13:36

У зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації, пов’язаної із поширенням COVID-19, відновлюються регулярні засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На сьогоднішньому засіданні уряду прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що найближчими днями відбудеться відповідне засідання, де розглядатиметься питання про встановлення «жовтого» рівня епідемічної небезпеки по всій країні.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко зазначив, що більшість обмежень для “жовтої” та “червоної” зони не будуть застосовуватись до вакцинованих колективів і відвідувачів закладів. Водночас для того, щоб не дотримуватися низки протиепідемічних обмежень у “жовтій” зоні, необхідно буде вакцинуватись лише 1 дозою, у “червоній” – двома дозами. Школи працюватимуть за наявності щеплень у 80 % освітян.

Після набрання чинності цією постановою (через 7 днів після опублікування) комісія ТЕБ та НС встановить “жовту” зону.

Нагадаємо, постановою Кабміну № 1236 в Україні до 1 жовтня встановлено адаптивний карантин, який передбачає поділ на рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 залежно від кількості нових випадків захворювання, коефіцієнтів інфікування, кількості тестувань.

Читайте також: Посилення карантину: які обмеження запровадять у разі встановлення “жовтої” зони

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA