600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВАКС звільнив народного депутата від кримінальної відповідальності за недостовірну інформацію в декларації за 2020 рік. Причина - дійове каяття

ВАКС звільнив народного депутата від кримінальної відповідальності за недостовірну інформацію в декларації за 2020 рік. Причина – дійове каяття

  • 01.02.2023 16:05

Сьогодні, 1 лютого, колегія суддів Вищого антикорупційного суду задовольнила клопотання народного депутата 9-го скликання та звільнила його від кримінальної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366-2 КК України (декларування недостовірної інформації), про це повідомляє пресслужба ВАКС.

Враховуючи позиції учасників, зокрема думку прокурора, який підтвердив існування обставин сприяння у розкритті кримінального правопорушення, та дію закону, яка передбачає можливість такого звільнення, ВАКС звільнив від кримінальної відповідальності народного депутата України у зв‘язку з дійовим каяттям та закрив кримінальне провадження.

Вказана особа звільнена від кримінальної відповідальності з підстави, що не є реабілітувальною.

 

Хоча ім’я депутата не називають, “Українська правда” посилається на власні джерела і зазначає, що мова йде про народного депутата від фракції “Слуга народу” Володимира Гевка. Раніше НАБУ та САП повідомили йому про підозру в декларуванні недостовірних відомостей: дані за 2020 рік  відрізнялись  на понад 3,75 млн грн.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA