600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВАКС визнав народного депутата Трухіна винним у спробі підкупу патрульних поліцейських

ВАКС визнав народного депутата Трухіна винним у спробі підкупу патрульних поліцейських

  • 23.02.2023 12:45

22 лютого 2023 року в підготовчому судовому засіданні колегія суддів Вищого антикорупційного суду затвердила угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та народним депутатом України ІХ скликання.

Мова йде про Олександра Трухіна.

Відповідно до угоди суд визнав народного депутата винним у спробі підкупу патрульних поліцейських за «150 тисяч» без зазначення грошової одиниці за безперешкодне залишення місця ДТП, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України. Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку протягом 30 днів із дня його проголошення шляхом подання апеляційної скарги до Апеляційної палати ВАКС.

«Враховуючи, що нардеп вчинив нетяжкий злочин, своїми діями не заподіяв збитки державі, повністю визнав свою провину та щиро кається, суд призначив йому покарання у вигляді максимального штрафу, передбаченого санкцією статті, а саме 68 тис. грн.

Крім того, за умовами угоди внесена нардепом застава у розмірі 49 620 грн буде перерахована на потреби Збройних сил України.

Також упродовж 30 днів із моменту затвердження угоди нардеп перерахує 6 млн грн у фонд United 24 на спільний проєкт Генштабу ЗСУ, Держспецзв’язку та Міністерства цифрової трансформації — «Армія дронів», — повідомили в САП.

Як відомо, відповідно до ст. 81 Конституції України народний депутат України достроково припиняє свої повноваження у разі набрання законної сили обвинувальним вироком щодо нього.

Поділитися
Теги ВАКС

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA