ВАКС виправдав суддю Господарського суду Харківської області у справі про зловживання владою — PRAVO.UA ВАКС виправдав суддю Господарського суду Харківської області у справі про зловживання владою — PRAVO.UA
600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВАКС виправдав суддю Господарського суду Харківської області у справі про зловживання владою

ВАКС виправдав суддю Господарського суду Харківської області у справі про зловживання владою

  • 26.05.2021 13:17
територіальна підсудність

Вищий антикорупційний суд визнав суддю Господарського суду Харківської області невинуватою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Про це повідомляє пресслужба ВАКС.

За версією сторони обвинувачення, суддя ухвалила незаконне рішення в господарській справі та зобов’язала державне підприємство ПАТ «Укргазвидобування» передати на користь приватного товариства природний газ, попередньо арештований ухвалами слідчого судді у так званій газовій справі екснардепа-втікача.

Суддя також задовольнила клопотання представника приватного підприємства та зменшила розмір пені, що підлягала стягненню з ТОВ за основним позовом, та відстрочила на один рік виконання рішення щодо стягнення понад 3 млн грн боргу на користь ПАТ «Укргазвидобування».

Колегія суддів ВАКС також оголосила ухвалу про закриття кримінального провадження в частині інкримінованого судді правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 375 КК України, оскільки вона визнана КСУ неконституційною.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA