600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВАКС присудив екскерівнику міжнародного аеропорту «Бориспіль» 5 років ув’язнення

ВАКС присудив екскерівнику міжнародного аеропорту «Бориспіль» 5 років ув’язнення

  • 01.03.2023 16:04
Рубрика Новини

1 березня 2023 року колегія суддів ВАКС оголосила вирок колишньому керівнику ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» та начальнику служби орендних відносин, яких визнано винними у зловживанні службовим становищем, що завдало понад 15,7 млн грн збитків. Підозрюваним інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України. Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Екскерівнику ДП «МА «Бориспіль» суд призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій, на строк 3 роки та зі штрафом у розмірі 8,5 тис. грн.

Начальнику служби орендних відносин – 4 роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій, на строк 3 роки та зі штрафом у розмірі 8,5 тис. грн.

Вирок суду може бути оскаржений протягом тридцяти днів із дня його проголошення в Апеляційній палаті ВАКС.

Адвокати подаватимуть апеляцію на рішення про позбавлення волі колишнього гендиректора аеропорту «Бориспіль» Євгена Дихне, повідомили «Суспільному» в юридичній компанії «Міллер», яка його представляє.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA