ВАКС пом’якшив вирок судді до 5 років позбавлення волі — PRAVO.UA ВАКС пом’якшив вирок судді до 5 років позбавлення волі — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВАКС пом’якшив вирок судді до 5 років позбавлення волі

ВАКС пом’якшив вирок судді до 5 років позбавлення волі

  • 18.11.2021 10:49
столичні суди

Апеляційна палата ВАКС призначила судді Рахівського райсуду покарання у вигляді 5 років позбавлення волі. Таке повідомлення з’явилось на сторінці Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у соціальній мережі Facebook.

17 листопада 2021 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду пом’якшила вирок судді Рахівського районного суду Закарпатської області, якого Вищий антикорупційний суд засудив до 6 років позбавлення волі.

Суд апеляційної інстанції частково задовольнив апеляційну скаргу адвокатів судді в частині визначення остаточного покарання за сукупністю кримінальних правопорушень.

Таким чином, Апеляційна палата ВАКС ухвалила визнати колишнього суддю винуватим у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 369-2 та ч. 3 ст. 368 КК України, та призначити нове покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади судді на 3 роки та конфіскацією всього належного йому майна.

Ухвала Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного Суду протягом трьох місяців.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA