ВАКС отримав понад 1 тисячу електронних клопотань через "іКейс" — PRAVO.UA ВАКС отримав понад 1 тисячу електронних клопотань через "іКейс" — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВАКС отримав понад 1 тисячу електронних клопотань через "іКейс"

ВАКС отримав понад 1 тисячу електронних клопотань через “іКейс”

  • 04.07.2024 12:17
столичні суди

До ВАКС надійшло понад 1000 електронних клопотань через інформаційно-телекомунікаційну систему досудового розслідування “іКейс”. Про це повідомляє пресслужба ВАКС.

«Вищий антикорупційний суд спільно з Національним антикорупційним бюро України та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою успішно реалізує використання електронної системи кримінального провадження, яка забезпечує можливість оперативного опрацювання документів із мінімальними затратами ресурсів», – йдеться в повідомленні.

ВАКС розпочав промислову експлуатацію системи “іКейс” із 15 грудня 2023 року.

В Антикорсуді зазначили, що все розпочалося з прийняття клопотань про дозвіл на проведення обшуку житла чи іншого володіння особи в електронному форматі. Згодом почалось прийняття клопотань про тимчасовий доступ до речей і документів. На черзі – розвиток системи із забезпеченням доступу до роботи з цифровими матеріалами кримінальних проваджень на стадії апеляційного оскарження та доступу стороні захисту.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA