600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВАКС оголосив вирок колишнім посадовцям місцевого самоврядування на Київщині

ВАКС оголосив вирок колишнім посадовцям місцевого самоврядування на Київщині

  • 16.02.2023 13:42
Рубрика Новини

Вищий антикорупційний суд визнав винними колишнього сільського голову та колишнього депутата сільської ради Васильківського району Київської області. Їм інкримінують прохання службової особи надати неправомірну вигоду для себе та одержання частини такої неправомірної вигоди для себе за вчинення дії з використанням наданої їй влади, вчинене за попередньою змовою групою осіб, що є злочином (ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Згідно з вироком прохання неправомірної вигоди в сумі 300 тис. євро (що є особливо великим розміром) було вчинено за прийняття сільською радою рішення про надання земельних ділянок в оренду юридичній особі. Одержана частина неправомірної вигода становила 10 тисяч доларів США.

Суд призначив покарання колишньому сільському голові у вигляді позбавлення волі на строк 9 років. Йому також заборонено обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських повноважень, на 3 роки з конфіскацією половини (1/2) належного йому на праві власності майна.

Ексдепутату сільської ради призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 9 років. Він також позбавлений права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських повноважень, на 2 роки з конфіскацією половини (1/2) належного йому на праві власності майна.

Вирок може бути оскаржений упродовж 30 днів із дня його проголошення шляхом подання апеляційної скарги через ВАКС до Апеляційної палати ВАКС.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA