600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » В Україні запрацював реєстр педофілів

В Україні запрацював реєстр педофілів

  • 27.10.2021 14:39

В Україні запрацював реєстр педофілів. Наразі він працює в тестовому режимі. Повноцінно користуватися таким реєстром можна буде згодом.

Але його вже наповнюють даними про осіб, які були притягнуті до відповідальності та відбувають покарання за сексуальні злочини проти неповнолітніх. Станом на 26 жовтня 2021 року в реєстрі містились дані про 171 таку особу. Про це йшлося в ефірі програми «Ранок Чемпіонів» на телеканалі «Україна24» за участі заступниці міністра юстиції України Олени Висоцької.

Головна мета створення та запуску реєстру – захист дітей. Олена Висоцька зазначила, що такі реєстри створені та функціонують в багатьох країнах, зокрема в США, Канаді, Норвегії.

Планується, що доступ до реєстру буде забезпечено представникам закладів медицини та освіти, загалом тим, хто працює з дитячими колективами.

Задача превентивна. Такі заклади можуть отримати доступ до реєстру з метою убезпечити дітей в майбутньому, наприклад, щоб випадково не прийняти засуджену за сексуальні злочини проти неповнолітніх особу на роботу.

Також доступ до реєстру педофілів матимуть і співробітники правоохоронних органів.

За словами заступниці міністра юстиції України, наповнення реєстру супроводжується наявністю певних перепон. Зокрема, і законодавчих. Так, не можна засуджену за певною статтею особу внести в такий реєстр, доки не буде ухвали суду відносно цієї людини, в якій прямо буде передбачено внесення даних про цю особу до реєстру.

 

 

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA