В Україні заборонили діяльність політичної партії «НАШ КРАЙ» — PRAVO.UA В Україні заборонили діяльність політичної партії «НАШ КРАЙ» — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » В Україні заборонили діяльність політичної партії «НАШ КРАЙ»

В Україні заборонили діяльність політичної партії «НАШ КРАЙ»

  • 24.06.2024 17:54

Восьмий апеляційний адміністративний суд рішенням від 19.06.2024 у справі № П/857/6/24 задовольнив позов Міністерства юстиції України до політичної партії «НАШ КРАЙ», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача – Служба безпеки України, про заборону діяльності політичної партії. Про це повідомляє пресслужба Мін’юсту.

Окрім заборони діяльності політичної партії «НАШ КРАЙ», передано майно, кошти на інші активи політичної партії, її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень у власність держави.

Апеляційна скарга на рішення Восьмого апеляційного адміністративного суду може бути подана до Верховного Суду у складі колегії Касаційного адміністративного суду протягом двадцяти днів із дня його оприлюднення на офіційних вебсайтах Міністерства юстиції України і Верховної Ради України.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA