прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » В Україні планують верифікувати кінцевих бенефіціарних власників компаній

В Україні планують верифікувати кінцевих бенефіціарних власників компаній

  • 11.07.2022 10:44

Верховна Рада прийняла за основу проєкт закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізмів валідації інформації про кінцевих бенефіціарних власників та структуру власності юридичних осіб (№ 6003).

Цей законопроєкт встановлює правові механізми вилучення з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань неактуальних, неточних, недостовірних, неналежним чином перевірених даних про кінцевого бенефіціарного власника або структуру власності клієнта суб’єкта первинного фінансового моніторингу.

Також пропонується запровадити відповідальність юросіб за внесення явно неправдивих відомостей про кінцевого бенефіціара або про його відсутність.

Крім того, законопроєкт визнає, що внесення до ЄДР відомостей про розбіжність у даних за підсумками фінмоніторингу та наявними даними в реєстрі не є порушенням професійної таємниці.

Верховна Рада України також прийняла за основу законопроєкт № 6320, спрямований на спрощення подання інформації про кінцевих бенефіціарних власників та структуру власності юридичними особами, що вноситься до Єдиного державного реєстру, прискорення перевірки поданих відомостей, створення системи методологічної допомоги юридичним особам під час визначення кінцевих бенефіціарних власників та структури власності.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA