600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » В Північному апеляційному господарському суді розповіли про вклад у наближення перемоги

В Північному апеляційному господарському суді розповіли про вклад у наближення перемоги

  • 23.02.2023 12:03

В Північному апеляційному господарському суді розповіли про роботу в 2022 році та внесок у наближення перемоги України.

Зокрема, за 2022 рік Північним апеляційним господарським судом було розглянуто 11038 судових справ та матеріалів. Повернуто 735 га земель оборони у державну власність. Стягнуто 139 090 410 грн на користь громади міста Києва.

Судді ПАГС, як і інші колеги, прийняли рішення про регулярну допомогу Збройним силам України та щомісяця перераховують 50% суддівської винагороди на підтримку наших захисників.

Крім того, з перших днів збройної агресії волонтери ПАГС відправили на передову майже 50 автомобілів, зокрема підвищеної прохідності, мікроавтобуси і вантажівки.

«У списку переданого бійцям — майже 200 бронежилетів, десятки тепловізорів із нічним баченням, кілька квадрокоптерів із тепловізором, понад 100 аптечок і касок натовського зразка, труби розвідника, десятки малогабаритних дров’яних та газових пічок (обігрівачів), десяток багатоканальних зарядних станцій, зварювальний апарат, набори інструментів, бензопили, чимало запасних частин та гуми для автотехніки, а ще спальні мішки, медикаменти, ноутбуки, одноразовий посуд, сотні пар теплого та гумового взуття, шкарпеток, дощовики, десятки розкладних ліжок, дві тонни дизельного палива та мастила, магазини для автоматів АК-74. Нещодавно на схід відправлено вісім генераторів та два комплекти болотної гуми», — сказано в повідомлені суду.

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну в добровольці записався помічник судді Олександр Іванов. Учасник АТО вже 25 лютого був у своєму підрозділі, що відразу вступив у бій з ворогом. Зараз Олександр проходить лікування після тяжкого поранення. У ЗСУ служать і самі юристи, і їхні родичі — на передовій син судді Кароліни Тарасенко, відомий за позивним Вітамін, чоловік ще однієї судді Алли Демидової, а також чоловік судді Лесі Сітайло, які пішли на фронт добровольцями. Серед бійців тероборони — судді Олександр Гаврилюк і Геннадій Кравчук.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA