У ПАГС провели опитування відвідувачів стосовно якості та ефективності роботи суду — PRAVO.UA У ПАГС провели опитування відвідувачів стосовно якості та ефективності роботи суду — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » У ПАГС провели опитування відвідувачів стосовно якості та ефективності роботи суду

У ПАГС провели опитування відвідувачів стосовно якості та ефективності роботи суду

  • 12.06.2024 17:16

У Північному апеляційному господарському суді оприлюднили результати опитування громадян – відвідувачів суду.

Як повідомляє пресслужба ПАГС, анонімне опитування проводилось із 3 до 12 червня 2024 року з метою дослідження якості та ефективності роботи суду, вивчення рівня довіри громадськості до судової системи України.

Анкети заповнювалися в електронній формі на офіційному сайті Північного апеляційного господарського суду.

Зокрема, учасникам опитування було запропоновано оцінити архітектурну та інформаційну доступність суду; зручність умов перебування громадян в суді; організацію та якість роботи канцелярії та суду; повноту, якість та доступність інформації для відвідувачів суду; якість інформаційної наповненості вебресурсів Північного апеляційного господарського суду; ступінь довіри до господарських судів України.

«Підсумки результатів проведеного анонімного опитування громадян – відвідувачів суду свідчать про позитивну оцінку окремих аспектів організації роботи Північного апеляційного господарського суду», — зазначають у ПАГС.

Зокрема, більшість респондентів надали позитивні оцінки («відмінно» та «добре») щодо:

  • зручності доступу до будівлі суду, чистоти та санітарного стану приміщення;
  • повноти, якості та доступності необхідної для відвідувачів інформації на інформаційних стендах, а також інформаційної наповненості на вебресурсах Північного апеляційного господарського суду;
  • організації роботи канцелярії та якості роботи суду в цілому.

Крім того, анкета містила питання щодо оптимальної форми судового засідання в умовах війни. 50% респондентів обрали варіант «безпосереднє перебування у залі судових засідань», 50% респондентів вважають оптимальною формою відеоконференцзв’язок.

Варто звернути увагу, що 50% респондентів брали участь у судових засіданнях в режимі відеоконференції поза межами суду. Кількість користувачів сервісу «Електронний суд» — 100% респондентів.

Анкета також містила питання щодо порівняння рівня якості роботи суду та підвищення рівня довіри. Так, на питання «Чи змінилася якість роботи суду порівняно з минулим роком?» 16,7% респондентів обрали варіант відповіді «Дещо покращилась», 83,3% — «Залишилась без змін».

Рівень довіри до Північного апеляційного господарського суду для 100% респондентів залишився без змін.

Поділитися
Теги ПАГС

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA