В Одесі працівники суду вийшли на протест через низькі зарплати — PRAVO.UA В Одесі працівники суду вийшли на протест через низькі зарплати — PRAVO.UA
прапор_України
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » В Одесі працівники суду вийшли на протест через низькі зарплати

В Одесі працівники суду вийшли на протест через низькі зарплати

  • 17.03.2021 13:21

16 березня працівники Малиновського районного суду міста Одеси провели пікет під будівлею суду. Учасники акції протесту скаржаться на низькі зарплати – сума навіть нижча за мінімальну. Про це повідомляє видання Odessa.online.

За словами працівників суду, з квітня минулого року їх заробітна плата становить в середньому 3000–4000 гривень. Крім того, з цієї суми щомісяця вираховують близько 20% податків.

Керівник апарату Малиновського суду Валентина Савенко повідомила, що за минулий рік через низьку заробітну плату звільнилися 47 з 130 співробітників, цього року заяви подали ще 6 працівників. А ті, хто залишився, за словами В. Савенко, змушені підпрацьовувати офіціантами та таксистами.

Організатор мітингу адвокат Олександр Нестеренко відзначив, що в цьому місяці аванс більшості співробітників апарату Малиновського суду становив близько 150 гривень.

Джерело: Odessa.online

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
155479
600х90.gif
баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA