В ОАСК оскаржили наказ Мін’юсту щодо порядку автоматизованого арешту рахунків боржників — PRAVO.UA В ОАСК оскаржили наказ Мін’юсту щодо порядку автоматизованого арешту рахунків боржників — PRAVO.UA
1024x90_2025_30+2-min
прапор_України

Генеральний партнер 2025 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » В ОАСК оскаржили наказ Мін’юсту щодо порядку автоматизованого арешту рахунків боржників

В ОАСК оскаржили наказ Мін’юсту щодо порядку автоматизованого арешту рахунків боржників

  • 30.06.2021 16:23
Поділитися в:

В Окружний адміністративний суд міста Києва надійшов позов жителя Івано-Франківської області до Міністерства юстиції України. Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Позивач просить суд скасувати наказ Мін’юсту від 23.03.2021 № 1061/5, яким було внесено зміни до Порядку автоматизованого арешту коштів боржників на рахунках у банках за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів, що набрав чинності 6 квітня 2021 року.

Нагадаємо, цим наказом Міністерство юстиції дозволило державним і приватним виконавцям накладати автоматизований арешт на кошти боржників на рахунках у банках.

Наразі суд вирішує питання про відкриття провадження в адміністративній справі.

Поділитися в:

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

opera_AJovqf18Pk
ZMI_PRNEXT25_650x333
Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Який механізм захисту інтересів клієнта – учасника оборонних закупівель Ви застосовуєте частіше?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA