600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » В ОАСК оскаржують рішення Київської міської ради стосовно районних рад міста

В ОАСК оскаржують рішення Київської міської ради стосовно районних рад міста

  • 15.02.2022 12:17

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано позов до Київської міської ради.  Позивачем зазначений Андрій Вітренко.

Серед вимог позову – визнати протиправними та скасувати такі рішення Київської міської ради від 3 лютого 2022 року:

  • №4180/4221 «Про деякі питання діяльності виконавчого органу Київської міської ради»;
  • №4179/4220 «Про організацію управління районами в місті Києві на період формування виконавчих органів районних в місті Києві рад».

Відповідно до оскаржуваних рішень, окрім іншого, було встановлено, що на період формування виконавчих органів районних в міста Києві рад повноваження органів місцевого самоврядування на території адміністративних районів столиці здійснюються утвореними Київською міською радою структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради. Також було утворено департаменти КМДА Голосіївського, Дарницького та ще 8 районів міста Києва.

На думку позивача, оскаржувані рішення були прийняті з порушенням процедури та всупереч вимогам Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про столицю України – місто-герой Київ».

Разом із позовом до суду надійшла заява про його забезпечення, в якій позивач просить суд до набрання законної сили рішенням у справі зупинити дію оскаржуваних рішень Київради, а також заборонити створювати та здійснювати державну реєстрацію структурних підрозділів КМДА.

Наразі суд вирішує питання щодо наявності правових підстав для вжиття заходів забезпечення позову та відкриття провадження в адміністративній справі.

Читайте також: Скасувати штраф за порушення ПДР на 525 грн і стягнути 9000 грн витрат на адвоката — рішення суду.

Поділитися
Теги кмда, ОАСК

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA