прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » У Києві примусово відкриватимуть укриття, зачинені під час повітряної тривоги

У Києві примусово відкриватимуть укриття, зачинені під час повітряної тривоги

  • 12.10.2022 16:09
цивільного захисту

Рятувальники в Києві зрізатимуть замки з укриттів, якщо балансоутримувачі не відкриватимуть їх під час повітряної тривоги. Про це повідомляє Київська міська держадміністрація.

Це стосується укриттів, які є на мапі Києва.

Міська влада нагадує, що всі укриття, які належать до фонду захисних споруд, мають бути відкриті та доступні для мешканців під час повітряної тривоги.

«Балансоутримувачі мають цілодобово забезпечувати доступ населення до укриттів цивільного захисту за сигналів про повітряну загрозу.

Якщо ж укриття залишатимуться закритими під час тривоги, рятувальники разом із поліцією зрізатимуть замки, щоб надати доступ мешканцям до захисних споруд», — наголосили в КМДА.

Якщо двері позначених на мапі укриттів зачинені під час повітряної тривоги, мешканці можуть зателефонувати рятувальникам або в поліцію за номерами 101 або 102.

«Такий досвід у нас уже є, на жаль, періодично ми отримуємо скарги на зачинені укриття і реагуємо відповідно. В умовах постійної загрози обстрілів ризикувати життям людей абсолютно неприпустимо», — прокоментував директор департаменту муніципальної безпеки Роман Ткачук.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA