прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » У Києві апеляційні суди загальної та господарської юрисдикції перейшли на дистанційну роботу до кінця тижня

У Києві апеляційні суди загальної та господарської юрисдикції перейшли на дистанційну роботу до кінця тижня

  • 12.10.2022 13:46

Київський апеляційний суд та Північний апеляційний господарський суд перейшли на дистанційну роботу до кінця тижня, про це повідомляють пресслужби судів.

“Рішення про встановлення дистанційної форми роботи суду зумовлено як високою загрозою ракетних ударів по місту Києву, так і особливостями функціонування об’єктів енергетичної інфраструктури міста. Судові засідання, призначені на цей тиждень, будуть відкладені на інші дати, про що учасникам справи буде повідомлено додатково”, – йдеться в повідомленні суду загальної юрисдикції.

“Повідомляємо, що з 12 до 14 жовтня 2022 року в Північному апеляційному господарському суді задля збереження життя і здоров‘я та убезпечення відвідувачів, суддів і працівників апарату суду рекомендовано утриматися від розгляду справ у відкритих судових засіданнях”, – повідомляється на сторінці суду у Facebook.

Нагадаємо, що Верховний Суд також до завершення тижня працює дистанційно, а суддям  рекомендовано утриматися від розгляду справ у відкритих судових засіданнях.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA