У Києві апеляційні суди загальної та господарської юрисдикції перейшли на дистанційну роботу до кінця тижня — PRAVO.UA У Києві апеляційні суди загальної та господарської юрисдикції перейшли на дистанційну роботу до кінця тижня — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » У Києві апеляційні суди загальної та господарської юрисдикції перейшли на дистанційну роботу до кінця тижня

У Києві апеляційні суди загальної та господарської юрисдикції перейшли на дистанційну роботу до кінця тижня

  • 12.10.2022 13:46

Київський апеляційний суд та Північний апеляційний господарський суд перейшли на дистанційну роботу до кінця тижня, про це повідомляють пресслужби судів.

“Рішення про встановлення дистанційної форми роботи суду зумовлено як високою загрозою ракетних ударів по місту Києву, так і особливостями функціонування об’єктів енергетичної інфраструктури міста. Судові засідання, призначені на цей тиждень, будуть відкладені на інші дати, про що учасникам справи буде повідомлено додатково”, – йдеться в повідомленні суду загальної юрисдикції.

“Повідомляємо, що з 12 до 14 жовтня 2022 року в Північному апеляційному господарському суді задля збереження життя і здоров‘я та убезпечення відвідувачів, суддів і працівників апарату суду рекомендовано утриматися від розгляду справ у відкритих судових засіданнях”, – повідомляється на сторінці суду у Facebook.

Нагадаємо, що Верховний Суд також до завершення тижня працює дистанційно, а суддям  рекомендовано утриматися від розгляду справ у відкритих судових засіданнях.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA