В КНУ імені Тараса Шевченка відкрито навчальну залу судових засідань, створену за підтримки EQUITY — PRAVO.UA В КНУ імені Тараса Шевченка відкрито навчальну залу судових засідань, створену за підтримки EQUITY — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » В КНУ імені Тараса Шевченка відкрито навчальну залу судових засідань, створену за підтримки EQUITY

В КНУ імені Тараса Шевченка відкрито навчальну залу судових засідань, створену за підтримки EQUITY

  • 02.12.2022 16:05

Студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка зможуть відчути атмосферу реального судового процесу просто в стінах свого ВНЗ.

Сьогодні, 2 грудня 2022 року, в КНУ імені Тараса Шевченка відбулося урочисте відкриття навчальної зали судових засідань. Це окрема навчальна аудиторія, яка буде працювати на постійній основі та яка повністю відтворює взірцевий зал засідань у суді.

Аудиторія «Зала судових засідань» створена за підтримки адвокатського об’єднання EQUITY.

В урочистості з нагоди відкриття навчальної зали взяли участь представники КНУ імені Тараса Шевченка, випускники та студенти цього ВНЗ, судді й представники адвокатської спільноти.

Відкриваючи захід, проректор із науково-педагогічної роботи КНУ імені Тараса Шевченка Олена Добржанська подякувала випускникам за допомогу в обладнанні навчальної зали.

«У такий складний час, коли Україна несе тяжкі втрати, ми тримаємо освітній стрій. І завдяки таким інвестиціям в нашу освіту Україна обов’язково відбудується. Буде перемога, і ми будемо вчити в аудиторіях наших талановитих студентів, які стають окрасою юридичної спільноти всього світу», — наголосила Олена Добржанська.

На важливу роль таких заходів для студентів звернула увагу Оксана Васильченко, директор ННІ права, професор кафедри конституційного права.

«Дякую за те, що ми маємо можливість у цей складний час розуміти, що життя триває. Що сьогодні на освітньому фронті ми повинні думати не тільки про те, коли закінчиться війна, а й про те, що ми будемо робити далі. Наше завдання як практиків, як науковців, щоб наші студенти бачили можливість свого зростання в Україні. Щоб вони розуміли, що ті якісні знання, які вони отримають в Інституті права, дають можливість стати успішними людьми та високо досвідченими професіоналами», — зазначила пані Васильченко.

Зі свого боку, керуючий партнер АО EQUITY Олег Маліневський подякував представникам КНУ імені Тараса Шевченка за можливість долучитися до освітнього процесу.

«Я би хотів підкреслити, що це тільки початок. Ця зала — це відкриття можливостей для комунікації з правниками з інших країн. Також цим проєктом ми забезпечуємо додатковий зв’язок між усіма нашими випускниками. Ми є найкращою юридичною школою України, і тому ми повинні забезпечувати підтримку цих стандартів», — наголосив Олег Маліневський.

Урочисте підписання документа про передання кафедри на баланс університету

Також із вітальними словами з нагоди відкриття нової аудиторії виступили суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду Ольга Ступак, суддя, секретар Третьої судової палати Касаційного кримінального суду у складі ВС Герман Анісімов, суддя Касаційного кримінального суду у складі ВС Олександра Яновська, суддя Вищого антикорупційного суду Олена Танасевич, суддя Конституційного Суду України Ольга Совгиря, суддя Господарського суду м. Києва, заступник голови Ради суддів України Оксана Марченко, заступник голови Державної судової адміністрації України Сергій Чорнуцький, викладачі та студенти КНУ імені Тараса Шевченка.

У коментарі для «Юридичної практики» Олег Маліневський розповів про основні мотиви такої допомоги:

«Це мрія випускників – побудувати щось для нашої alma mater, що мало б максимально практичне значення для підготовки найкращих судових юристів. Я щасливий, тому що така ідея була підтримана керівництвом університету. Цей задум з’явився ще до повномасштабного вторгнення рф, але ми його реалізували під час війни. І це для нас певний символізм. Оскільки це головно про нашу перемогу і віру в наше майбутнє — можливість реалізовувати мрії саме в такий час і надихати інших. Хочу подякувати Збройним силам України, які дають нам можливість думати про майбутнє не тільки освіти, а й професії. І тут є певний зв’язок із війною, адже, як зазначав Президент України Володимир Зеленський, фінальну крапку в ній поставлять юристи після дипломатів та військових. І тому я переконаний, що ця зала судових засідань буде готувати тих, хто буде долучений до процесу покарання воєнних злочинців, стягнення компенсації для жертв війни і недопущення подібної війни в майбутньому. А для нас це можливість вести лінію підтримки вітчизняної правничої освіти. Насправді це початкова віха такої співпраці, тому що ми плануємо методично допомагати в проведенні заходів на судову тематику на базі цієї зали судових засідань».

На важливості таких заходів акцентувала Олена Добржанська, проректор із науково-педагогічної роботи КНУ імені Тараса Шевченка:

«Це дуже важливо для університету. Ми всі розуміємо, що війна і тероризм, який творить російська федерація, погіршує умови університетів України в цілому. Наразі багато студентів за кордоном, і ми маємо побоювання стосовно того, що вони можуть там залишитися. Ця допомога бізнесу для університету показує студентству, молоді та майбутнім абітурієнтам, що потрібно вчитися в наших університетах. Що тут будуть найкращі освіта і можливості. Тимчасом як ЗСУ боронять нас, ми тримаємо освітній стрій, і бізнес нам допомагає. Це великий внесок в університет і в освіту в Україні».

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA