прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » В «Ілляшев та Партнери» призначені шість радників

В «Ілляшев та Партнери» призначені шість радників

  • 21.11.2022 12:16

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» призначила адвокатів Олександра Денисенка, Сергія Неділька, Дениса Нєнова, Романа Процишина, Марину Рященко та В’ячеслава Ситого на посади радників.

«Професіоналізм наших юристів високо оцінюється клієнтами, і ми пишаємось тим, що працюємо в такій злагодженій та сильній команді, – прокоментував призначення керуючий партнер «Ілляшев та Партнери» Михайло Ілляшев. – Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» є лідером ринку юридичних послуг. Нові радники мають великий професійний досвід і є визнаними експертами у своїх практиках. Кожен із них є також носієм унікальної корпоративної культури «Ілляшев та Партнери».

Олександр Денисенко працює в київському офісі «Ілляшев та Партнери» з 2013 року, має 25 років досвіду юридичної практики. Олександр спеціалізується на судовому захисті інтересів клієнтів у цивільних, господарських та адміністративних справах. Має унікальний досвід у вирішенні договірних і корпоративних спорів, а також застосуванні різних видів заходів забезпечення та арешту активів.

Сергій Неділько очолює одеський офіс «Ілляшев та Партнери» від дня його відкриття у 2019 році. Досвідчений спеціаліст у морському й транспортному праві, вирішенні спорів, понад 12 років успішно консультує судновласників, найбільші асоціації взаємного страхування відповідальності судновласників (P&I-клуби), крюїнгові, стивідорні та експедиторські компанії, порти і термінали, морських агентів. Має великий досвід юридичної практики в повному супроводі справ щодо об’єктів портової інфраструктури та захисту інтересів клієнтів у спорах із держорганами. Увійшов до п’ятірки провідних юристів у галузі морського права та судноплавства згідно зі щорічним українським дослідженням Ukrainian Law Firms 2021. A Handbook for Foreign Clients. Визнаний одним із лідерів у практиці морського права в Україні щорічним дослідженням «Вибір клієнта: ТОП-100 найкращих юристів України».

Денис Нєнов працює в київському офісі «Ілляшев та Партнери» з 2018 року. Спеціалізується на супроводженні кримінальних справ в Україні та за кордоном, екстрадиції, оскарженні рішень правоохоронних органів. Має значний досвід захисту в кримінальних провадженнях щодо економічних та службових злочинів. Рекомендований як один із провідних юристів у практиці кримінального права щорічним українським дослідженням Ukrainian Law Firms, відзначений у практиці вирішення спорів міжнародним рейтингом Best Lawyers.

Роман Процишин працює в київському офісі «Ілляшев та Партнери» з 2019 року. Є провідним експертом у сфері міжнародного вирішення спорів із 15-річним досвідом юридичної практики. Спеціалізується на міжнародному арбітражі та пов’язаних з арбітражем судових розглядах у Великобританії, Україні, країнах ЄС. Роман займається гучними і знаковими транскордонними спорами у сферах міжнародного передання товарів військового та подвійного використання, банківській сфері та сфері енергетичної інфраструктури. Представляє інтереси клієнтів у міжнародних інвестиційних та комерційних арбітражних спорах. Роман Процишин особисто захищав інтереси України увпершому в історії міждержавному арбітражі за правилами Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Марина Рященко працює в київському офісі «Ілляшев та Партнери» з 2020 року. Має понад 10 років досвіду у сфері міжнародного арбітражу та вирішення спорів. Спеціалізується на міжнародному комерційному та інвестиційному арбітражах, а також на транскордонному вирішенні спорів. Сфери практики Марини включають супровід справ у міжнародних арбітражних процесах і захист інтересів клієнтів у судових розглядах, що пов’язані з визнанням та виконанням арбітражних та іноземних судових рішень в Україні й за кордоном.

В’ячеслав Ситий працює в київському офісі «Ілляшев та Партнери» з 2009 року. В’ячеслав спеціалізується на корпоративному праві та захисті інтересів клієнтів у судах. Має багаторічний досвід супроводу корпоративних питань іноземних компаній і вирішення спорів у господарських, цивільних та адміністративних справах.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2
Slide

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA