У Грузії присяжні виправдали таксиста, який кинув у горах російських туристів через суперечку щодо української музики — PRAVO.UA У Грузії присяжні виправдали таксиста, який кинув у горах російських туристів через суперечку щодо української музики — PRAVO.UA
600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » У Грузії присяжні виправдали таксиста, який кинув у горах російських туристів через суперечку щодо української музики

У Грузії присяжні виправдали таксиста, який кинув у горах російських туристів через суперечку щодо української музики

  • 09.09.2022 16:42

Суд присяжних у Руставі виправдав таксиста, який кинув двох туристів із росії на Гомборському перевалі після того, як між ними виник конфлікт через українську музику в автомобілі. Про це повідомляє видання “Грузия Online” із посиланням на адвоката Іраклія Чомахашвілі.
Водій мав перевезти туристів з аеропорту Тбілісі до готелю в місті, проте під час поїздки пасажири стали вимагати вимкнути українську музику. Через це і виник конфлікт. Наразі не повідомляється, яка саме була музика від українських виконавців. Проте водій вирішив відвезти туристів “в далекі гори, на широкі полонини”, а саме — на Гомборський перевал, і висадити їх саме там замість готелю. Відстань між аеропортом та перевалом — 47 км.

Прокуратура звинуватила таксиста у викраденні та незаконному позбавленні волі за національною ознакою. Санкція статті передбачає позбавлення волі від 7 до 10 років. Проте присяжні встановили, що дії таксиста не підпадають під частину 3 статті 143 Кримінального кодексу Грузії.

“Присяжні вирішили, що відтворення української пісні для росіян та захист своїх національних інтересів не є злочином! Я хочу подякувати всім! Сьогодні ми від імені народу перемогли російський імперіалізм”, — цитує видання пана Чомахашвілі.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA