У ДСА України проводяться обшуки — PRAVO.UA У ДСА України проводяться обшуки — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » У ДСА України проводяться обшуки

У ДСА України проводяться обшуки

  • 21.05.2024 13:29

Національне антикорупційне бюро та Служба безпеки України у вівторок 21 травня проводять обшуки в приміщеннях Державної судової адміністрації України.

Як повідомляє пресслужба ДСА України, обшуки проводяться у зв’язку зі слідчими діями на предмет можливої причетності працівників департаменту інформаційних технологій Державної судової адміністрації України до вчинення кримінального правопорушення (під час проведення тендерів), передбаченого ч. 2 ст. 15 та ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

ДСА України заявляє про нульову толерантність до корупції та усіляко сприятиме роботі правоохоронних органів для встановлення істини та притягнення винних до відповідальності.

Також повідомляється, що в лютому 2024 року за результатами проведеного дисциплінарного провадження у зв’язку з допущенням державним службовцем дисциплінарних проступків, передбачених пп. 4, 5, 15 ч. 2 ст. 65 Закону України “Про державну службу” директору департаменту інформаційних технологій Державної судової адміністрації України оголошено догану.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA