600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Уряд звільнив із посад керівництво Державної митної служби України та ще низку топчиновників (доповнено)

Уряд звільнив із посад керівництво Державної митної служби України та ще низку топчиновників (доповнено)

  • 01.02.2023 18:47
Фото: https://www.kmu.gov.ua

Сьогодні, 1 лютого 2023 року, Кабінет міністрів України звільнив із посади першого заступника голови Державної митної служби України Олександра Щуцького, а також відсторонив від виконання повноважень заступника голови Державної митної служби України Руслана Черкасського.

Щодо пана Черкасського порушено дисциплінарне провадження.

Про це у своєму ТГ-каналі повідомив постійний представник Кабінету міністрів України у Верховній Раді України Тарас Мельничук.

Також, за його інформацією, уряд звільнив:

  • Юрія Сотника з посади першого заступника голови Державного агентства лісових ресурсів України;
  • Андрія Лордкіпанідзе з посади заступника голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Виконання обов’язків голови Державної митної служби України покладено на Сергія Звягінцева.

Також уряд розпорядженням № 95-р визнав таким, що втратило чинність, своє ж розпорядження № 1403 від 4 листопада 2021 року, яким виконання обов’язків голови ДМС України було покладено на Вячеслава Демченка, що працював на посаді директора департаменту боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил.

Обов’язки голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів виконуватиме Ольга Шевченко.

Нагадаємо, що сьогодні Служба безпеки України та інші правоохоронні органи проводили низку масштабних оперативно-слідчих заходів.

У рамках відкритих проваджень у різних регіонах України відбуваються десятки обшуків і вручення підозр фігурантам справ.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA