Уряд ухвалив рішення про повне ембарго на імпорт товарів із росії — PRAVO.UA Уряд ухвалив рішення про повне ембарго на імпорт товарів із росії — PRAVO.UA
прапор_України
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Уряд ухвалив рішення про повне ембарго на імпорт товарів із росії

Уряд ухвалив рішення про повне ембарго на імпорт товарів із росії

  • 10.04.2022 15:39

Кабінет Міністрів України підтримав рішення про запровадження повного ембарго на імпорт товарів із російської федерації. Відтепер жодна продукція рф не зможе бути ввезена на територію України.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду ввечері 9 квітня 2022 року.

“Такий рішучий крок України може слугувати прикладом для наших західних партнерів та стимулюватиме їх до посилення санкцій проти рф. Зокрема, щодо впровадження енергетичного ембарго та ізоляції усіх російських банків. Саме такі дії стануть нашим внеском у знекровлення економіки росії й таким чином сприятимуть нашій перемозі”, – заявила перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко.

За оцінкою Міністерства економіки України, заборона російського імпорту блокуватиме щороку валютні надходження до рф на 6 млрд доларів США. Бюджет країни-агресора не отримає цих коштів, а отже, зменшаться його потенційні можливості фінансування війни.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
155479
600х90.gif
баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA